شرکت تولید صنایع شیشه و فلز پرتو افرا پرشنگ (سهامی خاص)

شرکت تولید صنایع شیشه و فلز پرتو افرا پرشنگ با نشان تجاری (برند) کهنز بلور در تیر ماه سال 1378 فعالیت خود را با ساخت، خرید و نصب ماشین آلات جهت تولید در های ظروف آشپزخانه در منطقه شهریار آغاز و در تیر ماه 1379 به بهره برداری رسید.

مدیریت کهنز بلور از بدو تأسیس و با نگاهی توسعه مدار گام های بلندی در راه افزایش تولید و ارتقاء کیفیت محصولات خود برداشت. بگونه ای که پس از دو سال توانست بزرگ ترین و اصلی ترین تأمین کننده در های شیشه ای برای تولید کنندگان ظروف آشپزخانه باشد و همزمان در جهت ارتاع تنوع محصولات خود تلاش نماید. در این زمینه به تولید در های لبه دار و سپس به تنوع بسیاری از تولیدات جدید نایل گردید و برای اولین بار در ایران در های چهارگوش، بیضی و انواع ماهی سرخ کن را تولید و به بازار عرضه کرد و به صورت توانمند توانست به درخواست مشتریان خود پاسخ گوید.

در کنار افزایش تولید و تنوع محصولات، مدیریت کهنز بلور همواره درصدد بهبود کیفیت محصولات خود بوده بطوری که تولیدات کهنز بلور دارای قابلیت بالایی در تحمل شوک های ضربه ای و حرارتی می باشد.

کیفیت، مشتری مداری و رضایت کارکنان سرلوحه شعارهای مدیریتی کهنز بلور می باشد. در این راستا کهنز بلور در سال 1388 دهمین سالگرد تأسیس خود را با حضور کارکنان، دست اندرکاران و مشتریان کار خود جشن گرفت و توانست هر چند کوچک از تلاش و همکاری کارکنان خود سپاس و قدر دانی نماید.

مدیریت کهنز بلور پیرو اندیشه توسعه مدار، پس از 15 سال فعالیت مجدداً با تأسیس شرکت پرتو افرا پرشنگ در منطقه شهرک صنعتی شمس آباد در زمینی به وسعت 6.000 متر مربع با ساخت و خرید ماشین آلات که با تکنولوژی روز دنیا همگام است اقدام به احداث یک واحد تولیدی به ظرفیت 9.000.000 قعطه در شیشه ای در سال نموده است که امیدوار است بتواند علاوه بر تأمین نیاز های تولیدکنندگان داخلی در هر اندازه و شکل، اقدام به صادرات محصولات خود نیز نماید.

برخی از مشتریان ما

logo-Techno.pnglogo-aroos.pnglogo-bishel.pnglogo-candid.pnglogo-dessini.pnglogo-esnova.pnglogo-hardstone.pnglogo-hyundai.pnglogo-parskhazar.pnglogo-tefal.png